Dom Seniora Jagatowe Wzgórze

Dom Seniora Jagatowe Wzgórze powstał z myślą o seniorach, dlatego pod każdym względem dostosowany jest do potrzeb osób starszych.

Zlokalizowany jest w wyjątkowej okolicy – z jednej strony dom dla seniora oddalony jest od miejskiego zgiełku, z drugiej strony położony zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska i tylko kilka kilometrów od Pruszcza Gdańskiego. Jagatowe Wzgórze otoczone jest zielenią, alejkami spacerowymi i w ten sposób mobilizuje seniorów do korzystania z bogactw natury.

Dlaczego Jagatowe Wzgórze?

Nasz Dom jest idealnym miejscem, w którym realizowana jest opieka nad osobami starszymi, potrzebującymi stałej opieki. Nasze sale rehabilitacyjne, świetlica z biblioteką oraz strefa basenowa są miejscami nie tylko na relaks, ale również na branie udziału w warsztatach organizowanych przez specjalistów. To wspaniałe miejsce na zawiązywanie nowych przyjaźni i regenerację fizyczną oraz emocjonalną.

Oferujemy Państwu rodzaje pobytów

Pokój jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokój trzyosobowy

Apartament

Opieka pielęgnacyjna 24/7

Pełne wyżywienie

Podstawowe zabiegi rehabilitacyjne

Opieka medyczna

Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych

Strefa ciszy z basenem oraz udział w warsztatach

Łazienka w pokoju

Integracja i wydarzenia kulturalne

Sypialnia

Pokój dzienny

O obiekcie

Do dyspozycji naszych Seniorów oddajemy:

Strefę ciszy z basenem, jacuzzi, sauną

Sale zajęć rehabilitacyjnych

Gabinet masażu

Świetlicę gdzie będzie można wspólnie spędzać czas wolny

3 sale zajęciowe

Biblioteka

Kaplica

Sale dla chorych (izolatki)

Starsze osoby grają w karty w domu seniora

JAKIE OSOBY PRZYJMUJEMY:

Jagatowe Wzgórze został dostosowany do potrzeb osób starszych. W naszym ośrodku mogą przebywać osoby chore somatycznie, niepełnosprawne fizycznie oraz chore na Alzheimera.

Rodzina odwiedzająca w domu seniora

NOCLEGI DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH:

Dom Seniora dysponuje kilkoma pokojami dla gości naszych Seniorów. Celem rezerwacji prosimy o kontakt z personelem Domu.

„Czcić ludzi starszych to spełniać wobec nich trojaką powinność, akceptować ich obecność, pomagać im, doceniać ich zalety”

Jan Paweł II

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Pobyt w Domu Seniora Jagatowe Wzgórze

Tym, co wyróżnia Jagatowe Wzgórze jest atmosfera i warunki panujące w domu seniora – życzliwa obsługa spełniająca życzenia mieszkańców i obecność licznych udogodnień dla osób starszych. Dzięki połączeniu przepięknej okolicy z wyspecjalizowanym personelem oraz dopasowaniem ośrodka do potrzeb seniorów pacjenci otrzymują wspaniałe miejsce do odzyskania równowagi fizycznej i emocjonalnej.

Seniorzy cenią sobie wygodę, komfort oraz zrozumienie ze strony personelu. Dlatego nasz dom seniora wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pensjonariuszy i zapewnia im doskonałe warunki do rehabilitacji i wypoczynku. Oferta została przygotowana pod kątem oczekiwań osób przyjeżdżających do nas na stałe, na okres kilku tygodni lub kilku dni. Opieka nad osobami starszymi jest dopasowana do ich jednostek chorobowych i ograniczeń. Jest skoncentrowana na wsparcie:

  • usprawniające;
  • poudarowe;
  • ortopedyczne;
  • przy endoprotezie.

Dom dla seniora Jagatowe Wzgórze ma w swoim zespole specjalistów w dziedzinie rehabilitacji, masażu, elektrostymulacji, laseroterapii, ale również zapewniających wiedzę lekarską, dietetyczną, psychologiczną oraz pomoc duszpasterską. Nasz dom seniora jest też otwarty na osoby starsze, które wymagają ciągłej opieki w izolowanych salach dla chorych. Wsparcie ze strony personelu medycznego pomaga szybciej dojść do sprawności fizycznej i skorzystania z dodatkowych form pomocy dla ciała i ducha.

Jak skorzystać z pobytu w ośrodku Jagatowe Wzgórze?

Procedura przyjęcia do domu dla seniora Jagatowe Wzgórze jest niezwykle prosta. W pierwszej kolejności należy wybrać, jaka forma opieki nad osobami starszymi interesuje przyszłego pensjonariusza. Do niej dopasowana jest dokumentacja, którą można pobrać z naszej strony internetowej. Każdy pobyt musi zostać potwierdzony zaświadczeniem lekarskim oraz ankietą stanu zdrowia Barthel.
Pełna dokumentacja powinna zostać dostarczona do naszego domu dla seniora w formie fizycznej lub elektronicznej. W kolejnym etapie pacjent otrzyma od nas informację na temat procesu przyjęcia do ośrodka Jagatowe Wzgórze.

Skorzystaj z dobrodziejstw Jagatowego Wzgórza!

Jeśli zależy Ci na poprawie zdrowia fizycznego i emocjonalnego oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku, odwiedź dom seniora Jagatowe Wzgórze. Skontaktuj się z naszym personelem i zyskaj dostęp do wspaniałego odpoczynku!